Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom gostovanja u emisiji „Prva tema“ govorio i o prijetnjama bombom na letovima Beograd-Moskva.

– Na nos mi je izašao taj avion. Svakoga dana. A šta ako svakoga dana budemo morali da vraćamo taj jedan jedini avion od Subotice. To rade strane službe. I to uvijek rade sa teritorije Poljske i Ukrajine – kazao je Vučić.

Podsjećamo, već danima stižu lažne dojave o eksplozivnim napravama na letu Er Srbije od Beograda do Moskve.

Svaki put letovi su vraćani za Beograd, gdje su kontradiverzione ekipe pregledale letjelicu.

Tagovi