Liga nacija: Srbija bez golova sa Turskom, ubjedljiva Španija, Švajcarci zaustavili Njemce

1

Fudbaleri Srbije odigrali su bez golova sa Turskom u Beogradu u drugom kolu grupe B Lige nacija.

„Orlovi“ su od 49. minuta igrali sa igračem manje kada je Aleksandar Kolarov dobio crveni karton.

Srbija tako nije uspjela da ostvari pobjedu ni u drugom kolu, nakon što je na startu izgubil aod Rusije u gostima 3:1.

U istoj grupi ranije večeras upravo je Rusija u gostima bila bolja od Mađarske 3:2, Fonska je takođe kao gost nadigrala Irsku sa 1:0, dok je Vels istim rezultatom bio bolji od Bugarske.

U grupi A Španija je sa ubjedljivih 4:0 savladala Ukrajinu u Madridu. Dva gola postigao je Serhio Ramos, dok su po jednom pogađali Ansu Fati i Fernando Tores.

U istoj grupi Švajcarska je Bazelu odigrala 1:1 sa Njemačkom. Vodili su gosti od 14. minuta golom Ilkaja Gindogana, ali je bod Švajcarskoj donio Vidmer u 58. minutu.

U grupi C Slovenija je ranije danas savladala Moldaviju sa 1:0, dok su Grci bili bolji od Kosova u Prištini.

U grupi D Farska Ostvra su savladala Andoru u gostima 1.0 dok je meč između Malte i Letonije završen 1:1.