Premijerka Srbije Ana Brnabić oglasila se povodom sastanka predsjednika Aleksandra Vučića i njemačkog kancelara Olafa Šolca.

– Izuzetno važan sastanak za našu zemlju. Čestitke predsjedniku zbog toga što je, i ovaj put, našao način da brani i štiti poziciju Srbije i velika zahvalnost Šolcu, investitorima i svim partnerima iz Njemačke na razumijevanju i poštovanju – istakla je Brnabić.

Tagovi