Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković oglasio se putem Tvitera nakon izjave Aljbina Kurtija da je „Besnik Bisljimi bio danas konstruktivan u Briselu i da je Beograd dokazao da nije zainteresovan za postizanje sporazuma“.

Petković je poručio da „koliko je kreativan i konstruktivan bio Besnik Bisljimi najboilje se vidi u činjenici da je ponovo odbio da se susretne sa mnom direktno i da razgovaramo o nestalim osoboma, a nije imao ni predloge u vezi registarskih tablica“.

– Turneja u dijaspori ti ide bolje od dijaloga – poručio je Petković Kurtiju.

Tagovi