Srpski član Predsjedištva BiH Milorad Dodik čestitao je polaganje zakletve predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću i poručio mu da Srbija pod njegovim vođstvom prerasta u regionalnog lidera.
-Čestitam polaganje zakletve za predsjednika Srbije, koja je mudro izabrala tvoje vođstvo po drugi put. Taj izbor ohrabruje i obavezuje, ali nijednog trenutka ne sumnjam da ćeš je voditi odlučno i mudro za dobrobit građana Srbije i Srba- poručio je Dodik na Tviteru.

Ovaj mu liže Čmar ! Srbija je napredovala nema priče ali Dodik mu viri iz Dupeta !
Lider u mafijanju i diktaturi !