„Raduje me odličan nivo odnosa između naše dvije zemlje, koje se oslanjaju na sporazume o strateškom partnerstvu od 8. aprila 2011. godine i koji su doživjeli značajn razvoj od posjete predsjednike Emanuela Makrona Beogradu u julu 2019. godine“, rekla je Elizabet Born.
Nova premijerka Francuske Elizabet Born poručila je, u pismu predsjednici Vlade Srbije Ani Brnabić, da su odnosi Srbije i Francuske na visokom nivou i da postoji prostor za jačanje partnerstva.
Born je pismom odgovorila i zahvalila se na čestitkama koje joj je Brnabić uputila nakon stupanja na dužnost premijerke Francuske.
(Tanjug)
