Član Predsjedništva SNS Vladimir Orlić odgovorio je Violi Fon Kramon na njenu izjavu „Vlada Srbije i predsjednik Vučić da jasno kažu na čijoj su strani“, te istakao da su predsjednik Srbije Aleksandar Vučić i Vlada naše zemlje na strani svoje države i međunarodnog prava.
– Rečeno je, odavno. Taj se stav nije mijenjao, niti će: predsjednik Vučić i Vlada Srbije su na strani svoje države i međunarodnog javnog prava. Uvijek. Bez izuzetka. Neka fon Kramon jasno kaže – koje je njeno opravdanje da ne bude na strani međunarodnog javnog prava? Nije li to – najgore? – pitao je Orlić.
