Srbija je suverena zemlja i svoje odluke donosi samostalno, što Priština niti jeste, niti tako misli o sebi, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin, reagujući na navode predsjednice takozvanog Kosova Vljose Osmani da Rusija preko svog satelita Srbije destabilizuje Balkan.
– Srbija nije ničiji satelit, ali Priština jeste i samostalna je koliko je i Stepinac svetac. Srbija je čuvar mira na Balkanu, a Rusija destabilizuje region tačno onoliko koliko nas je bombardovala, onoliko koliko je pokušala da otcijepi dio teritorije Srbije ili onoliko koliko je pokušala da poništi Dejtonski sporazum. Srbija nije dio antiruske histerije i to ne znači da je satelit, već je dokaz da vodi neutralnu politiku i da je samostalna i suverena zemlja kakav je i njen predsjednik Aleksandar Vučić – kazao je Vulin.

Kakav Moron viri iz Dupeta Vučiću ! Oličenje Proliva od Čoveka !
E odvratnog stvorenja…