Na KiM Albanci pripremaju pakao, predsjednik Vučić se povodom toga obraća sjutra obraća Srbima
Ministar spoljnjih poslova Nikola Selaković saopštio je da „Albanci pripremaju pakao na Kosovu i Metohiji“ i da će se predsjednik Srbije tim povodom obratiti narodu.
– Konstatovali smo ozbiljnu zabrinutost povodom činjenice da Albanska strana na KiM priprema bukvalno pakao u narednim danima. Vučić će se danas sresti sa predstavnicima Srba. Situacija na Kosovu i Metohiji kulminira. Više o tome uvjeren sam da će o tome u svom obraćanju sjutra uveče govoriti predsjednik Vučić – rekao je Selaković.
– O konkretnoj situaciji, mjerama ali i težini naše situacije koja je izuzetno i teška i komplikovana sjutra će govoriti predsjednik lično.
Kakav pakao? Nema vise dvojnih tablica, neplaćanja struje…dosta je bilo.