Njemačka vojna policija sprovešće jednonedeljnu obuku vojne policije u takozvanim Kosovsko bezbednosnim snagama, saopštio je samozvani ministar odbrane u Prištini Armend Mehaj.
Mehaj je u objavi na Fejsbuku naveo da će ova obuka podići nivo pripremljenosti i poboljšati tehniku u zaštiti veoma važnih osoba.
– Jednonedeljna obuka omogućiće našoj (tzv.) vojnoj policiji da podigne nivo obučenosti u taktici i tehnici neposredne zaštite veoma važnih lica (VIP). Ova obuka je realizovana u sklopu plana bliskog partnerstva i (tzv.) bilateralne vojne saradnje između snaga (tzv.) Kosova i Njemačke – napisao je Mehaj.
(Novosti online)

Živim za dan kad će opet postojati Istočna i Žapadna Njemačka!Zaslužili su!