Žalba koju su organizatori Evroprajda juče uložili na odluku Ministarstva unutrašnjih poslova o zabrani Parade ponosa, odbijena je, potvrdio je koordinator Evroprajda Goran Miletić.

On je za Euronjuz Srbija naveo da nije iznenađen ovom odlukom i dodao da je sledeća instanca kojoj će se obratiti Upravni sud.

 

– Žalićemo se Upravnom sudu, to ćemo učiniti odmah čim pravni tim sačini kompletnu žalbu. Mislimo da bi oni trebalo u roku od 24 sata da nam odgovore, tako je bilo i sa MUP-om – rekao je Miletić.

(Novosti online)

Tagovi