Srpska lista saopštila je danas da je „žuti režim“ najveća bruka u društvu države Srbije i rak koji je ekonomski, društveno i politički razorio zemlju.

Prema mišljenju Srpske lista, žalosno je da oni koji su toliko zla nanijeli srpskom narodu u cjelini, a posebno na Kosovu i Metohiji, „govore ko smo i šta smo, i da za te svoje tvrdnje koriste iste riječi kao Aljbin Kurti i njegovi pajtosi“.

Taj režim, kako navode, „koji se sada kroz proces metastaza razgranao pod različitim imenima u srpskoj opoziciji ali sa istim ciljem – otimanje vlasti mimo volje građana i katančenje srpskih fabrika zarad lične koristi njenih pipaka“.

(Tanjug)

Tagovi