Premijerka Srbije Ana Brnabić čestitala je na svom Tviter profilu izbornu pobjedu novoj premijerki Italije, Đorđi Meloni.
– Čestitam @GiorgiaMeloni i @FratellidItalia na izbornoj pobjedi. Sigurna sam da će odnosi i saradnja između Srbije i Italije nastaviti da se razvijaju u narednom periodu i radujem se našoj budućoj saradnji – napisala je premijerka na Tviter profilu.
Congratulations to @GiorgiaMeloni and @FratellidItalia on the election victory yesterday. I have no doubt that relations and cooperation between 🇷🇸 and 🇮🇹 will continue to thrive in the upcoming period, and I look forward to our future collaboration.
— Ana Brnabić (@SerbianPM) September 26, 2022
