Premijerka Srbije Ana Brnabić čestitala je na svom Tviter profilu izbornu pobjedu novoj premijerki Italije, Đorđi Meloni.

– Čestitam @GiorgiaMeloni i @FratellidItalia na izbornoj pobjedi. Sigurna sam da će odnosi i saradnja između Srbije i Italije nastaviti da se razvijaju u narednom periodu i radujem se našoj budućoj saradnji – napisala je premijerka na Tviter profilu.

 

Tagovi