Košarkaš Budućnosti Alfa Kaba je napustio Klinički centar Crne Gore u Podgorici nakon detaljnih ispitivanja i svi nalazi su potpuno u redu. Francuski centar se nalazi kući gdje se odmara, saopštili su iz podgoričkog kluba.

Kabi je pozlilo danas u toku dana dok je čekao red u jednoj banci u glavnom gradu. Francuski gorostas je pao u nesvijest, nakon čega mu je ukazana prva pomoć. Kaba je odmah po dolasku u KCCG kazao da se dobro osjeća.

Tagovi