Gradonačelnik Prijestonice Cetinje Nikola Đurašković svečano je otvorio XVI Međunarodni džudo turnir ,,13. novembar“ na Cetinju. Svečanom otvaranju prisustvovali su ministar sporta i mladih Vasilije Lalošević i naš proslavljeni džudo reprezentativac Srđan Mrvaljević.
Međunarodni džudo turnir održava se tradicionalno na Cetinju u sklopu proslave 13. novembra Dana Prijestonice Cetinje.
Ovogodišnje takmičenje okupilo je oko 500 takmičara iz Crne Gore i inostranstva u svim uzrastnim kategorijama.
