Fudbalska reprezentacija Srbije je završila prvi trening po dolasku u glavni grad Bahreina, pred pripremni meč sa reprezentacijom te zemlje.

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija su dan poslije dolaska u Manamu kročili na travnati teren, kako bi postepeno ulazili u formu pred Svjetsko prvenstvo.

„Orlovi“ će nastaviti sa pripremama u Bahreinu, prijateljski meč sa domaćinima je odigraće se u petak 18. novembra od 16.30 časova. Sjutradan, 19. novembra slijedi let za Katar.

Prvi duel na Mundijalu sa Brazilom, po rasporedu je 24. novembra. U grupi su još Kamerun i Švajcarska.

Tagovi