Golden Stejtu definitivno ne ide ove sezone, već ima devet poraza.
Novi je upisao protiv Finikisa u meču u kome je od starta jurio prednost rivala.
Ni 50 poena Stefa Karija nije bilo dovoljno šampionu da izbjegne poraz.
Na drugoj strani, čitava prva petorka Sansa je imala dvocifren broj poena.
Najzaslužniji za deveti trijumf bili su Kameron Pejn (29) i Devin Buker (27).
Čikago je vezao treći poraz, pošto je Nju Orleans bio bolji.
Meč je riješen u trećoj dionici, koju su PElikansi dobili 37:25.
Nikola Vučević je upisao dabl-dabl učinak – 14 poena, 10 skokova.
Bez pomoći Nikole Jokića, koji ima koronavirus, Denver je poražen od Njujorka.
Nikse je do slavlja vodio Džulijus Rendl sa 24 koša, dok je za Nagitse Džamal Marej dao 21.
Milvoki je protiv Klivlenda upisao 11. pobjedu u sezoni.
Kavsi su bili bolji u prvoj dionici, da bi u nastavku Baksi kontrolisali dešavanja na terenu.
Bruk Lopez (29) i Džordan Mvora (21) su bili najbolji kod pobjednika.
Boston, najuspješni tim lige, lako je upisoa novi trijumf, ovog puta protiv Atlante.
Nakon prve dionice bilo je plus 12 (30:18), ostatak meča bila je stvar rutine.
Rezultati: Šarlot – Indijana 113:125, Orlando – Minesota 108:126, Vašington – Oklahoma 120:121, Atlanta – Boston 101:126, Toronto – Majami 112:104, Milvoki – Klivlend 113:98, Nju Orleans – Čikago 124:110, Dalas – Hjuston 92:101, Denver – Njujork 103:106, Finiks – Golden Stejt 130:119
