Amerikanac Tejlor Fric savladao je Feliksa Ože-Alijasima 7:6, 6:7, 6:2 u trećem kolu grupne faze na Završnom mastersu u Torinu i zakazao polufinale sa Novakom Đokovićem.

U prvom setu nije viđena nijedna brejk šansa, a onda je Amerikanac u 13. gemu osvojio četiri poena na servis rivala i poveo u setovima.

U drugom je Ože-Alijasim slavio u taj-brejku 7:5.

Američki teniser je meč prelomio sa četiri vezana gema u trećem setu….

Norvežanin će sjutra veče saznati ime narednog protivnika. Sastaće se sa pobjednikom duela Stefanos Cicipas – Andrej Rubljov.

Tagovi