Timoti Luvavu je novi košarkaš Armanija, potvrdio je to njegov menadžer Miodrag Ražnatović na tviteru.
Radi se o košarkašu koji ima ogromno NBA iskustvo sa preko 300 odigranih utakmica.
Prošle sezone je igrao za Bruklin, a polovinom oktobra otpustila ga je Atlanta.
Francuz je igrao za Filadelfiju, Oklahomu, Čikago i Bruklin.
U Finiksu je bio tokom ljetnje lige, a zatim je uslijedio kratak dogovor sa Hoksima.
Luvavu je na Igrama u Tokiju 2021. igrao za Francusku, a na Evropskom prvenstvu je ovog ljeta sa reprezentacijom osvojio srebro.
Armani se muči na početku sezone, upisao je četvrti uzastopni poraz u Evroligi i ima problema sa povredama, pa bivši igrač Mege stiže u pravi čas.
Milanski tim je trenutno 14. na tabeli sa skorom 3-5.
(sk)
