Idemo na pobjedu, respektujemo Brazil, ali gledamo sebe i nadamo se najboljem rezultatu, izjavio je danas u Dohi srpski fudbalski reprezentativac Darko Lazović.

– Napravili smo dosta dobre rezultate u Ligi nacija i kvalifikacijama za Mundijal, ali drugačije je SP. Međutim, idemo na pobjedu, respektujemo Brazil, ali gledamo sebe. Nadamo se najboljem rezultatu, sposobni smo da im napravimo probleme i dođemo do pobjede – rekao je Lazović.

Srbija se na SP nalazi u grupi sa Brazilom, Švajcarskom i Kamerunom. Srpska selekcija će prvi meč na SP odigrati u četvrtak od 20 sati protiv Brazila.

(Tanjug)

Tagovi