Lionel Skaloni, selektor Argentine, bio je vidno razočaran posle poraza njegove reprezentacije protiv Saudijske Arabije.
Na brojne kritike za igru gaučosa, Skaloni je rekao da je ovo bio samo loš dan njegove ekipe.
– Mnogo je teško kada u pet minuta primite dva gola. Bile su to praktično dvije jedine šanse za Saudijce. Nismo bili pažljivi i surovo smo kažnjeni. Moramo ovo dobro da analiziramo – rekao je Skaloni.
Da bi prošli u narednu fazu Argentincima će trebati mnogo bolje izdanje protiv Meksika i Poljske.
– Moramo da podignemo nivo igre. Nije ništa završeno. Idemo na pobjedu i vjerujem da možemo još mnogo toga da uradimo ovdje – rekao je Skaloni.
