Američki teniser Tejlor Fric izjavio je danas da bi voleo da Srbinu Novaku Đokoviću bude dozvoljeno da igra na mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, prenosi britanski „Ekspres“.
Đoković nije prošle godine igrao na prva dva mastersa u sezoni, pošto nije vakcinisan protiv kovida. Američka vlada je nedavno produžila do 10. aprila uslov za ulazak u zemlju, prema kojem putnici moraju da prilože dokaz o barem dve primljene vakcine protiv kovida.
Đoković se trenutno nalazi u Australiji gde će sutra igrati protiv Amerikanca Sebastijana Korde u finalu ATP turnira u Adelejdu, a potom će od 16. januara juriti deseti trofej na Australijan openu u Melburnu.
