Nekoliko izuzetno kvalitetnih sprintera potvrdilo je učešće na „Belgrade Indoor Meeting“-u koji će se 15. februara održati u Atletskoj dvorani na Banjici.
Beogradski atletski miting u dvorani, koji se održava osmi put, okupiće brojne atletičare svijeta, a među njima i nekoliko svjetskih rekordera, saopštio je Atletski savez Srbije.
Na 60 m prepone svoje učešće potvrdila je Jamajčanka, Britani Anderson koja je prošlogodišnja vicešampionka svijeta na otvorenom u disciplini 100 m prepone.
U trci na 60 m očekuje se dolazak sprinter sa Barbadosa, Mario Burka koji ima lični rekord u ovoj disciplini 6,55 sekundi, dok u ženskoj konkurenciji dolazi Amerikanka Kajla Vajt.
Miting je planirano da počne 15. februara u 17.30 časova.
(sk)
