Rukometašice Budućnosti će zavjesu na grupnu fazu Lige šampiona spustiti u subotu od 18 časova na gostovanju Esbjergu.

Lijevi bek Ilda Kepić očekuje tešku utakmicu i izuzetno kvalitetnog rivala.

Esbjerg je izuzetno kvalitetna ekipa, dobro pokrivena na svakoj poziciji. Pokazali smo da možemo da igramo sa njima i sigurna sam da će pružićti maksimum. Očekuje nas i dobar ambijent, puna dvorana, što je dodatan motiv”, rekla je Kepić, prenosi sajt ŽRK Budućnost.

Ona smatra Budućnost ukoliko zaustavi Reištad ima velike šanse da ostvari dobar rezultat u Esbjergu.

Budućnost i Esbjerg i prošle sezone bili su rivali u grupi, a oba međusobna duela pripala su danskom predstavniku. Pred svojim navijačima slavio je 35:20, a u Podgorici 36:25.

Tagovi