Upisao je Partizan teškom mukom stečenu pobjedu u Kruševcu protiv Napretka (1:0), ali sve što se dešavalo na terenu je za zaborav.
Pogotovo se treneru crno-bijelih Gordanu Petriću nije svidjelo što se igralo po zaleđenom terenu, velikoj hladnoći, a kao rezultat toga je i nekoliko povreda, sudara glavama…
„Meni je žao momaka što su igrali danas po ovom terenu. Koliko sam izbrojao, četiri glave su pukle. Jednostavno mislim da nismo trebali da igramo danas, svaka čast igračima koji su igrali, a posebno gledaocima koji su došli da gledaju. Uzeli smo tri boda“, konstatovao je Petrić poslije meča.
Trener Napretka Dušan Đorđević nije bio zadovoljan rezultatom, jer je po prikazanoj igri njegov tim zaslužio više.
„Moj utisak je da smo diktirali dešavanja na terenu u prvom poluvremenu. Iz jedinog pravog udarca smo primili gol. Fudbal je često surov prema Napretku ove sezone, ali ako budemo ponavljali ovo izdanje, vodiće nas ka boljim rezultatima“, ocijenio je Đorđević.

