Nastavljena je tradicija, Budućnost Voli je pred svojim navijačima savladala Igokeu.

„Plavi“ su se tako revanširali timu iz Laktaša za poraz u prvom dijelu sezone – 91:58 (19:21, 26:20, 30:11, 23:13).

Gosti su parirali u prvom poluvremenu, a u nastavku su plavi dodali gas, odlijepili se na 68:45.

Time su srušili otpor rivala, kog su dotukli u posljednjoj dionici i nanijeli mu deveti uzastopni poraz.

Erik Grin i Edin Atić su dali po 17 poena za „plave“.

Kod Igokee, koja tačno dva mjeseca ne zna za trijumf, istakao se Stefan Đorđević sa 13 poena.

Tagovi