Studenti su položili tri isipita na Superkupu, štrikirana su i dva u ABA ligi. Novi kolokvijum je zakazan za subotu od 17 časova u Laktašima protiv Igokee.
„Više se bavimo svojom igrom i želim da budemo bolji u nekim segmentima u odnosu na prva dva kola. Samo u slučaju da podignemo nivo tih segmenata možemo da računamo na pozitivan rezultat”, poručio je u najavi ovog meča trener SC Derbija, Andrej Žakelj.
Igosi su na startu sezone poraženi od Crvene zvezde u svojoj dvorani, da bi nakon toga savladala Split u gostima.
„Gostujemo kod tima koji je iskusan i odlično posložen na svim pozicijama i sigurno sa visokim ambicijama u ovoj sezoni. Mislim da igraju sve bolje i sigurno nas očekuje vrlo teška utakmica”, dodao je Žakelj.
Satnica – petak 18: Zadar – Mornar Barsko zlato; subota 15: Cedevita Olimpija – Split, 17: Igokea – SC Derbi, 19: Budućnost Voli – Krka, 21: Partizan – Cibona; nedjelja 18: Borac – Crvena zvezda; ponedjeljak 20: FMP – Mega.
