Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Narendra Modiju na izbornom uspjehu u Indiji.

– Srdačne čestitke Modiju na izbornom uspjehu – napisao je Vučić na dreštvenoj mreži X, pa dodao:

– Uvjeren sam da će Indija nastaviti putem prosperiteta i impresivnog uspjeha pod Vašim mudrim vođstvom, kao i da ćemo nastaviti da jačamo čvrsto prijateljstvo između Indije i Srbije – poručio je Vučić.

Tagovi