Indijski premijer Narendra Modi javno je zahvalio predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću na željama u čestitki povodom izborne pobede.

Modi javno zahvalio Vučiću: „Odnosi Indije i Srbije nastaviće da jačaju“

„Odnosi Indije i Srbije nastaviće da jačaju u narednim godinama,“ napisao je Modi.

Podsjetimo, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je indijskom premijeru na pobjedi na opštim izborima u toj zemlji.

(B92.net)

Tagovi