Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić, objavio je da je počelo asfaltiranje poslednjih 500 metara drumske obilaznice oko Gornjeg Milanovca.

Kako ministar navodi, od juče se nanosi prvi sloj asfalta a od ponedeljka biće postavljen završni sloj asfalta na posljednjih 500 metara obilaznice.

Takođe, ističe, da je u toku asfaltiranje trotoara, hunuziranje kosina, postavljanje stubova javnog osvjetljenja, izrada horizontalne signalizacije i zaštitne odbojne ograde, dok je kako kaže u toku sljedeće nedelje planirano asfaltiranje prilaza dvorištima kuća.

(TANJUG)

Tagovi