Rimski klubovi i Komo slavili: Veroni uzalud gol Lazovića

0

Rimski klubovi i novi prvoligaš, Komo, upisali su pobjede u popodnevnim mečevima nedjeljnog programa 6. kola Serije A.

Lacio je pregrmio komplikovano gostovanje Torinu, slavio u goleadi 3:2 i uhvatio priključak sa vrhom tabele.

Samo jedan gol viđen je u prvom dijelu, dao ga je Genduzi u osmom minutu, kada je pogodio sa ivice kaznenog prostora nakon povratne lopte Tavaresa.

I onda u posljednjih pola sata uzbuđenja su se ređala kao na traci.

Dia je u 60. minutu doveo Lacio u vođstvo od 2:0, da bi Adams nedugo zatim preciznim udarcem sa 13-14 vratio neizvjesnost.

Kada je domaćin ostao sa igračem manje u 74. minutu zbog isključenja Vanolija činilo se da neće biti drame, pa još kada je u finišu Noslin iz blizine povisio na 3:1.

Ipak, domaćin je reagovao, smanjio preko Koka u nadoknadi 3:2, učinio sve da dođe do boda, ali Lacio je sačuvao pobjedu.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić igrao je u posljednjih deset minuta.

Roma je na jedvite jade stigla do trijumfa nad Venecijom na „Olimpiku“ 2:1.

Gosti su vodili pogotkom Pohajpala iz 44. minutu, kada je jedan odbitak poslao u mrežu.

Veneciji je u drugom dijelu poništen gol nakon upotrebe VAR-a, dok je Anhelinjo prokockao zicer (sjajna intervencija Svilara)

Kazna je bila surova. U 75. minutu Kristante je sa distance pogodio za izjednačenje, a Prisili glavom nakon kornera donio pobjedu „vučici“ u 83. minutu.

Kapiten Verone, srpski fudbaler Darko Lazović je postigao gol za svoj tim u porazu od Koma rezultatom 3:2 (1:0).

Njega je u sjenku bacio Patrik Kutrone, koji je timu Seska Fabregasa dva puta donosio prednost, u 43. i 72. minutu.

Lazović je u 53. minutu iskoristio jedanaesterac koji je prethodno skrivio Serđi Roberto, ali to na kraju nije mnogo vrijedjelo njegovom timu.

Verona je od 64. minuta igrala sa igračem manje jer je Tomas Suslov uspeio da zaradi dvije javne opomene u razmaku od tri minuta.

To je Komo iskoristio i u 72. minutu preko pomenutog Kutronea došao do ključnog vođstva.

Pobjednika je defintivno riješio Andrea Beloti u 89. minutu za 3:1, iako je u četvrtom minutu nadoknade Lamburd uspio da smanji na konačnih 3:2.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!