Monstruozan zločin u Sarajevu: Ubio majku i brata lopatom!
Foto: Ilustracija AI
Kako je saopšteno iz MUP-a Kantona Sarajevo, noćas u 2 časa policijski službenici Uprave policije lišili su slobode A.L. zbog postojanja osnova sumnje da je usmrtio majku i brata.
Policija je uhapsila A.L. (43) sa Ilidže zbog sumnje da je u Hrasnici usmrtio jednu žensku i jednu mušku osobu, a nakon hapšenja nad njim je u toku kriminalistička obrada.
Kako je saopšteno iz MUP-a Kantona Sarajevo, noćas u 2 časa policijski službenici Uprave policije lišili su slobode A.L. (43), nastanjenog na Ilidži, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo ubistvo.
Prema nezvaničnim informacijama sarajevskog „Avaza“, muškarac je usmrtio majku i brata. Takođe, nezvanično saznaju da je ovaj brutalni zločin počinjen lopatom, prenosi Tanjug.