U eri razvijene tehnologije rijetko šta se može sakriti, pa se snimak na kojem ona poziva ljude da aplaudiraju predsjedniku Vučiću širi mrežama i postao je novi razlog za međusobne sukobe blokadera koji ne prestaju.
Poslanica Jelena Pavlović koja je sinoć govorila na blokaderskom skupu „Sve se vidi na Vidovdan“ u Kraljevu je i sama vodila ljude da aplaudiraju predsjedniku Vučiću.
Blokaderi su pobijesnili i sada na mrežama vode pravi rat, pa se više ne zna ko je uz koga, a ko protiv koga. Šizofrena cijepanja, razočaranje i potpuni pesimizam u blokaderskim redovima.
„Čuj napustila politiku, a narodna poslanica! Bila u Nestorovoj ‘covid najsmješniji virus’ stranci, ali izgleda sve je oprošteno ako ‘podržiš studente’? Važno da im je ProGlas problem. I poslije ‘nije Služba preuzela’ SP“, piše jedan od blokadera na Iksu.
(Alo!)
Čuj napustila politiku, a narodna poslanica! Bila u Nestorovoj "covid najsmešniji virus" stranci, ali izgleda sve je oprošteno ako "podržiš studente"? Važno da im je ProGlas problem. I posle "nije Služba preuzela" SP. https://t.co/3Te3BzQ1zt
— Predrag Aleksendrić 🌍 (@NaDrugiPogled__) June 29, 2026

Blokaderi traže izgovor zbog malo posećenog skupa.