Osnovno državno tužilaštvo u Bijelom Polju je, poslije saslušanja, odredilo zadržavanje do 72 časa M.M, koji je, kako se sumnja, prijetio taksisti i ukrao mu novac.

Iz ODT-a su saopštili da im je bjelopoljska policija danas dostavila krivičnu prijavu protiv M.M.

Na teret mu se stavlja krivično djelo razbojništvo.

“Iz krivične prijave i priloga uz istu proizilazi da je osumnjičeni M.M, 25. juna 2026. godine, oko pet časova i pet minuta, u Bijelom Polju, u taksi vozilu firme „R“, prijetnjom da će napasti na život i tijelo oštećenog vozača „S.Š.“ uz upotrebu noža, oduzeo tuđu pokretnu stvar – sav novac u vrijednosti od 50 eura”, saopštili su iz ODT-a.

Tagovi