Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS-a i građana, krenulo je pješice s Petrovaradina kako bi pružili podršku predsjedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine.
Vukašin Đoković, politički analitičar, istakao je za Informer televiziju da je atmosfera pozitivna i da idu punog srca put prijestonice.

Svaka čast Novosađanima na istrajnosti, zajedništvu i ljubavi prema svojoj zemlji! Srećan put do Beograda.
Lep primer sloge i podrške. Kada se ljudi okupe oko zajedničkog cilja, mogu poslati snažnu poruku jedinstva.
Respekt za sve koji su krenuli peške. Potrebna je velika volja i odlučnost za ovakav poduhvat.
Ponos Srbije su ljudi koji svojim delima pokazuju posvećenost, energiju i odgovornost. Želim vam uspešan dolazak u Beograd.
Ovakve slike zajedništva i pozitivne energije ulivaju optimizam
Srećno Novosađanima i vidimo se u prestonici!
Svaka čast. Tako se voli država. Živela Srbija
Krećemo u neverovatnom broju na skup da širimo ljubav i šaljemo poruku mira! Srbija pobedjuje!
Srbija je ponosna na ovakve patriote! Bravo!
Drago mi je da još ima ovakvih ljudi. Ljubav se širi
Velika podrška novosađanima koji su krenuli pešice ka Beogradu na veliki skup koji će se održati 27.6.
To je pristojna Srbija, to je ljubav prema Srbiji i poštovanje prema predsedniku!
Beograd ce docekati goste iz Novog Sada sa velikom paznjom.
Skidam kapu novosadjanima koji su krenuli peske ka Beogradu. Ljubav prema Srbiji je jaca od svega.
Lepo je videti ovaj narod kako koji se krece ka Beogradu. Veliki napor ali vera i ljubav prema drzavi im daje snagu.
Svi smo mi jedna velika porodica. Takvu buducnost zasluzuje Srbija!
Veliki broj ljudi pokazuje koliko im je stalo da budu deo dogadjaja. Prelepa slika.
Bravo za Novosađane! Lepo je videti ljude koji su spremni da ulože trud i energiju kako bi podržali svoje stavove.