Šesta sjednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Crne Gore za mandatni period 2025-2029 održana je danas u Kući fudbala u Podgorici

Članovi Izvršnog odbora su usvojili izvještaje Komisije za takmičenje, Sudijske komisije, Disciplinske komisije i Komisije za bezbjednost i sigurnost u proljećnjem dijelu sezone u takmičenjima u organizaciji Fudbalskog saveza Crne Gore.

Takođe, na sjednici je usvojen kalendar takmičenja za jesenji dio sezone 2026/27 u „Meridianbet“ 1. CFL, „Meridianbet“ 2. CFL i Kupu Crne Gore.

Sezona u najjačem klupskom takmičenju startuje 2. avgusta, dok drugoligaši počinju 15. avgusta.

Utakmice Kupa Crne Gore igraće se 14. oktobra i 25. novembra.

Izvršni odbor FSCG usvojio je Predlog Pravilnika o izmjenama Pravilnika o statusu trenera kao i Predlog Pravilnika o izmjenama Disciplinskog pravilnika.

Na kraju, određen je i datum održavanja Redovne skupštine FSCG, koja će se održati 25. septembra 2026. godine u Podgorici.

Tagovi