Jelena Marković, supruga Aleksandra Nešovića, za kojim se tragalo nakon nestanka i sumnje da je pronađeno njegovo tijelo u ataru sela Jarkovac kod Inđije, oglasila se potresnom porukom na društvenim mrežama.
U emotivnoj objavi oprostila se od supruga i zahvalila svima koji su joj pružili podršku tokom potrage i teških dana neizvjesnosti.
– Moja ljubavi, moj osloncu, moja snago… Život poslije tebe biće težak i bolan, ali si me svojom dobrotom i ispravnošću naučio da moram da budem jaka zbog sebe i našeg djeteta, koliko god da boli. Hvala svima koji su mi slali podršku i davali vjetar u leđa da izdržim i pronađem snagu u najtežim trenucima. Hvala svima koji su pitali za njega i nadali se da će nam se vratiti živ i zdrav. Tvoja zauvijek – navela je ona.
Ova objava uslijedila je nakon što je policija, u prisustvu tužilaštva, pronašla tijelo za koje se sumnja da pripada Nešoviću, čime je potraga dobila zastrašujući epilog.
Istraga o ovom slučaju se nastavlja, a tijelo je poslato na obdukciju i DNK analizu kako bi se zvanično potvrdio identitet i utvrdile sve okolnosti smrti.
Na tijelu Aleksandra Nešovića ima tragova gareži. Kako izvor otkriva, sumnja se da su palili tijelo, ali im najvjerovatnije nije uspjelo da ga unište u potpunosti, pošto je izgorio dio tijela.
Inače, njegova supruga, koja je prijavila njegov nestanak, izjavila je ranije da je Nešović na sebi kobnog dana nosio donji veš jednog poznatog brenda.
Prema istim saznanjima, na tijelu koje je juče pronađeno u buretu pronađene su bokserice istog tog brenda, što je uneseno u službenu dokumentaciju i predmet je daljih provjera i vještačenja.
Aleksandar Nešović je, podsjetimo, ubijen 12. maja u restoranu na Senjaku i od 13. maja traga se za njegovim tijelom.


Takvi su ćaci…teška vremena za Srbiju.
Ćacilend stvorio,ćacilend ubio.