Mobilna jedinica saobraćajne policije uhapsila je tri osobe zbog prekoračenja brzine, saopštili su iz Uprave policije.

Naime, na putu Podgorica –  Bar uhapšeni su P.B. (20) iz Podgorice, koji je vozio brzinom od 170 km/h i  O.M. (29) iz Bara, koji je vozio brzinom od 160 km/h.

Na auto-putu uhapšen je C.E. (22) izLuksembruga, koji je vozio brzinom od 185 km/h.

Tagovi