Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je na svom Instagram profilu objavio video-snimak uz komentar „10/10“, gdje je podsjetio na svoj govor u kojem je rekao da će biti zadovoljan samo ako pobijedi na svakom biračkom mjestu.
Kako je na kraju videa naveo, ono što je obećao, to je i ispunio.
– Biću zadovoljan samo ako bude 10:0 za nas i to je jedino što me zanima: da ih pobijedimo svuda, da ih pobijedimo na svakom biračkom mjestu – Sevojno, Lučani, Kula, Bor, Majdanpek, Knjaževac, Kladovo, Aranđelovac, Bajina Bašta i Smederevska Palanka. Obećano. Ispunjeno. 10/10.
Ispunjeno dato obećanje!
Uskoro republički izbori pa sloboda narodu a robija izdajniku i lopovu!
najveca pobeda ovo je rezultat bravo za sns narod je rekao svoje
Tragedija na Filozofskom fakultetu, u kojoj je život izgubila studentkinja, ogolila je do kraja obrazac ponašanja koji se mesecima unazad pokušava sakriti iza parola o „borbi za pravdu“ i „odgovornosti sistema“. Upravo oni koji su najglasnije zahtevali odgovornost danas od nje beže.
Vučić što obeća on to i ispuni. Obećao je da će naprednjaci na svim mestima u kojima su održani lokalni izbori ubedljivo pobediti i to se i ostvarilo.
Zeljko: Odgovorni za tragediju koja se dogodila na Filozofskom fakultetu moraju da odgovaraju.
Dok je u Srbiji pravih Srba SNS nece izgubiti izbore.
сандра: Ma u pobedu naprednjaka niko nije ni sumnjao.
Vaja: Pored ovakve opozicije, naprednjaci će večno da vladaju u Srbiji.
Ubedljiva pobeda SNS-a u svih 10 opština! Narod je rekao šta je imao!
Jovana: Ovo je dokaz da ono što Vučić obeća, on to i ispuni.
Pobedila je politika mira i stabilnosti,razvoja i dostojanstva ! Srbija ide napred!
сандра: Ma kakva naša opoicija kakvi bakrači. Ovo što Srbija ima je bruka i sramota od opozicije.
Svako svoje obećanje dato narodu Vučić uvek ispuni!
Rezultat govori sve! Blokaderi zZnaju samo za nasilje, tuču, blokade i pravljenje haosa kako bi uništili državu. Na njihovu žalost narod im je pokazao ko je pobednik i kome veruju građani Srbije.Vučić šta obeća to i ispuni.
Lazar: Građani znaju ko vodi politiku mira i stabolnosti i tome daju svoje poverenje.
Čestitke najboljima na pobedi!
Pobedila je demokratija! Narod zna ko se bori za njega!
Zlata: Izbori su završeni, narod je svoje rekao i rezultate svi moraju da poštuju.
Binče: Građani znaju ko vodi razvojnu politiku Srbiju i tome daju svoje poverenje.
Po uzoru na Mila, po selima preseljava Ćacije i falsifikuje lične karte i potkupljuje rome i socijalno ugrožene. Dovodi kriminalce da prijete gradjanima. Ali ne smije da raspiše republičke izbore. Biće 60-40 za studente a onda robija do kraja života.
Spavaju li uopšte ovi Vučkovi sendvičari?? Jer dali se tekst o Vučiću pojavi u podne ili pola noći ekipa prestaje da grize parizer i juriš na zadatak, hahahaaaa