Ulcinjanin B.M. (35) osuđen je na kaznu zatvora od 15 dana zbog narušavanja javnog reda i mira.

“On se u ranim jutarnjim časovima u centru Ulcinja, ispred jednog ugostiteljskog objekta, bezobzirno i drsko ponašao na način što je galamio i ležao na kolovozu uznemiravajući građan“, saopštili su iz Suda za prekršaje u Budvi.

Kako su dodali, sutkinja Anka Rašović je zbog opasnosti od ponavljanja prekršaja odlučila da se kazna izvrši prije pravosnažnosti rješenja.

„Okrivljeni je odmah po objavi odluke upućen u UIKS Spuž“, zaključili su iz Suda za prekršaje u Budvi.

Tagovi