Mobilna jedinica saobraćajne policije uhapsila je državljanina Srbije O.D. (38), koji se auto-putem kretao brzinom od 180 kilometara na sat (km/h).
Kako je saopšteno iz Uprave policije, saobraćajna policija uhapsila je i D.J. (18) iz Žabljaka zbog vožnje pod uticajem alkohola.
„D.J. je vozio sa 1,83 promila alkohola u organizmu“, saopštili su iz Uprave policije na mreži X.
