Kotorska saobraćajna policija uhapsila je vozačicu M.G.V. iz tog grada – povratnicu u izvršenju prekršaja, saopštila je policija na mreži X.

Kako su naveli, ona je upravljala neregistrovanim vozilom, uprkos izrečenoj zabrani upravljanja, te odbila testiranje na droge.

– Izrečena joj je zatvorska kazna u trajanju od 50 dana zatvora – kazali su iz policije.

(DAN)

Tagovi