Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Jug“ lišili su sinoć slobode četiri strana državljanina iz Srbije i tzv. Kosova, osumnjičena za krivična djela krađa i teška krađa, počinjena u posljednja 24 časa na teritoriji Bara.
Državljani tzv. Kosova G.R. (24) i A.D. (25) sumnjiče se da su 12. januara otuđili vozilo parkirano pored jednog ugostiteljskog objekta, a potom ga prodali na otpadu sekundarnih sirovina u Ulcinju. Vozilo je pronađeno sinoć u Ulcinju i vraćeno vlasniku, a osumnjičeni su uhapšeni po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Baru, uz saradnju Odjeljenja bezbjednosti Ulcinj.
Državljani Srbije Dž.A. (23) i S.S. (27) sumnjiče se za tešku krađu u prodajnom objektu, koju su počinili jutros, nakon ponoći. Prema policijskim saznanjima, obili su vrata objekta i otuđili više komada bezalkoholnog pića. Lica su brzo identifikovana i locirana u naselju Šušanj, nakon čega su uhapšena.
Iz policije navode da su sva četiri lica lišena slobode po nalogu državnog tužioca, a istraga je u toku.
