Nikšićka policija sankcionisala je deset, a uhapsila pet vozača zbog vožnje pod dejstvom alkohola i droga.
To su saopštili su iz Uprave policije (UP) na mreži X.
„Zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci uhapšeni su D.A. (27) i D.P. (41), dok su zbog vožnje pod dejstvom alkohola uhapšeni R.K. (22) sa 2,06 g/kg alkohola u organizmu, V.Š. (30) sa 1,73 g/kg i D.L. (36) sa 1,19 g/kg“, naveli su iz UP.
