Kneževića ne zanima Botun već rušenje Ustava i evropskog puta, ocijenila je potpredsjednica SDP i predstavnica Evropskog saveza Amina Cikotić.
“Da li će vlast biti manje “krvava”, a policija “genocidna”, ako se sruše Ustav i građanski koncept”, pita Cikotić.
Kako dodaje, novi dan – novi zahtjevi.
“Sad Botuna nema, nego jezik i zastave, “tradicionalno” EU teme. Bitno je da se svakim novim zahtjevom i svakim uslovom dalje od izlaska iz vlasti. Pa će Milan i pioniri izaći “dogodine””, navodi Cikotić.
Njihova destrukcija će, smatra Cikotić, rasti kako budemo bliži cilju.
“Sve ovo je dio scenarija destabilizacije i obećanja datog Vučiću da će uraditi sve da Crna Gora ne uđe u EU”, zaključila je Cikotić.

Mala tebe se Pipun svidja…ti bi sa njim europskim putom putovala
Sa ovom… DAMOM… se treba upoznati…
Mrš, smeće posrbičko. Jesi li to bio s Pipunom do sada, pa te nije bilo na portal?
Cus posrbicko ,rece neko ko se potpisijuje hercegovackim Niksicem.
Mrš smećarko jedna!Ko si ti?Sreća je što si ispod cenzusa i što se više i ne pitaš
SDP pokojna partija
Amina, vi Boshnjaci ste se totalno obrukali sa tim vashim „genocidashima“ etiketama, sa vashom servilnoshcu NADMOCNOJ SILI. Mozesh li da vjerujesh u BHF tvoji Boshnjaci bi da sve nas nacjeraju sudskom-policijskom silom da prihvatimo vash falsifikat o 4 puta umnozenim zrtvama sa konceoptom Srbi „genocidashi“!!! Sad cete, KAO REZULTAT, DOBITI JAKO FUNKCIONALNU BH SA 3 ENTITETA, DJE CETE VI MOCI DA SE IZIVLJAVATE SAMO NAD SOBOM U VASHEM BOSHNJACHKOM/MUSLIMANSKOM IDENTITETU.
Dobro je sto ste i sada tek shvatili sta Knezevic
a i Mandic zele.
Sprecavanje CG da udje u EU.
Hahahahahahahaha, a šta veliš govedo komitaćko?
A velim da si Govno VELIKO
COLO