Predsjednik SNS i savetnik predsjednika Republike Miloš Vučević posjetio je danas selo Misača kod Aranđelovca i iskazao zahvalnost gradjanima na pruženoj podršci tokom prethodnih mjeseci, dok su, kako je naveo, blokaderi pokušavali da unište državu.
“Hvala vam na ovoj divnoj energiji!! Došli smo da vam kažemo hvala na svemu što ste radili, posebno prethodnih mjeseci dok su blokaderi pokušavali da nam unište državu. Sačuvaće srpski narod Srbiju i neće dati da udari brat na brata!”, naveo je Vučević na svom Instagram nalogu.
On je poručio da narod neće dati Srbiju, navodeći da je narod čuvao i sačuvao zemlju.
(Tanjug)

Miloš Vučević pokazuje zahvalnost građanima na podršci.
On razume i ceni napore naroda u očuvanju države.
Vucevic je zahvalan narodu na postovanju i nesebicnoj podrsci
Vučević je posvećen stabilnosti i jedinstvu Srbije.
Njegova poseta Misači demonstrira bliskost sa običnim ljudima.
On ističe važnost očuvanja Srbije od „blokadera“.
Vučević šalje snažnu poruku jedinstva – „brat na brata“.
Predsednik SNS podiže moral građanima svojom prisutnošću.
Njegovo vođstvo inspiriše na patriotizam i ljubav prema zemlji.
Vučević je aktivan na terenu, a ne samo u kabinetu.
On ceni „divnu energiju“ koju narod pruža.
Predsednik SNS pokazuje odlučnost u odbrani državnih interesa.
Vučević jasno artikuliše pretnje sa kojima se Srbija suočava.
Njegovi obilasci inspirisu na patriotizam i ljubav prema zemlji.
On je lider koji prepoznaje i nagrađuje lojalnost.
Lider koji poštuje podršku građana!
Njegova poruka da „narod neće dati Srbiju“ je ohrabrujuća.
Vučević je posvećen očuvanju mira i sprečavanju podela.
On demonstrira političku snagu i stabilnost.
Predsednik SNS uspešno mobiliše podršku građana.
Vučević pokazuje istinsku brigu za sudbinu Srbije.
Njegovo obraćanje uliva poverenje u budućnost zemlje.
Vučević je odgovoran čovek i poštuje podršku građana!
On je stub oslonca srpskom narodu.
Čovek od ugleda i poštovanja!
Miloš Vučević zna da ispoštuje pravu podršku!
Sve pohvale za Vučevića!
Divan je čovek Miloš!
Odgovoran, pravi patriota i političar!
Hvala Vučeviću na posjeti i podršci našem selu
Miloš Vučević je čovek na koga Srbija i građani mogu da računaju!
Drago nam je što je Vučević lično došao da nas podrži.
Velika zahvalnost gospodinu Vučeviću na dolasku u selo Misača! Vaša posjeta nam daje dodatnu snagu i motivaciju da zajedno radimo na razvoju naše zajednice. Prava podrška građanima se vidi u ovakvim konkretnim gestama
Hvala Vučeviću što nas podseća da zajednički možemo prevazići sve prepreke. Ovaj razgovor daje motivaciju za dalje
Srbija je zahvalna!
Sramno i opasno ponašanje blokaderskih falangi! Odlazak na privatnu adresu Olivere Zekić predstavlja otvorenu pretnju i pokušaj zastrašivanja, identičan metodama nacističkih jurišnih trupa iz 1930-ih. Ovo nije politička borba, ovo je fašizam u punom obliku.
Vecinska Srbija je uz aktuelnu vlast i Vucica..Puna podrska.-
Vucevic zna da ispostuje narod sto svedoci i ova poseta Misaci kod Arandjelovca-
Ne samo da je Vučević zahvalio građanima, već je i pokazao da je snažan most između politike i naroda. To je ono što Srbiji treba – lider koji zna kako da poveže ljude i ojača zajednicu
Uvek je uz narod, uvek pokazuje da ga ne zanima samo politička scena, već i svakodnevni život običnih ljud
Svaki kraj, svaki deo Srbije da ozivi, da se radi i gradi, da Srbija napreduje, e to je cilj ove vlasti…Puna podrska Vucevicu-.
Posetom ovom selu Vucevic je pokazao da mu je stalo do naroda da cuje kako se zivi u tom delu Srbije_
Nema ništa lepše nego kad se lider seti da odvoji vreme i zahvali onima koji su tu da ga podrže.
Jedinstvo srpskog naroda je kljuc mira i stabilnosti, zapravo, kljuc napretka Srbije!
Aktuelna vlast ima punu podrsku gradjana, a Vucevic na pravi nacin odaje zahvalnost narodu posetom Masaci ovom selu kod Arandjelovca-
Gde god se pojavi Vucevic naidje na punu podrsku naroda, al kako i ne bi jer kad radis dobro, odgovorno i predano, to narod zna da ceni i da nagradi na izborima.Puna podrska.
Lepo je videti na terenu da tako kazem kako narod zivi i koji su mu problemi.Puna podrska ide Vucevicu-