Potpredsjednik Skupštine Crne Gore Nikola Camaj izjavio je za “Vijesti” da u svom političkom djelovanju uvijek podržava sve inicijative koje doprinose boljim odnosima među narodima, bez obzira na prošlost, i koje garantuju svima bolju i prosperitetniju budućnost.

“Za to sam uvijek bio i biću spreman da dam svoj puni doprinos dobrobiti svih građana Crne Gore, zastupajući prije svega i interese svoje nacije – što je naša odgovornost i prioritet u odnosu na dnevnopolitičke igre i interese,” poručio je Camaj.

Ova izjava dolazi nakon istorijskog sastanka političkih predstavnika srpskog i albanskog naroda, na kojem je Camaj bio jedan od učesnika, a koji predstavlja važan korak ka unapređenju međunacionalnih odnosa u Crnoj Gori.

Tagovi