Bivši selektor crnogorske fudbalske reprezentacije Branko Brnović u intervjuu za Mozzart govorio je o odnosima sa predsjednikom FSCG Dejanom Savićevićem.
“Mi smo 30 godina bili kao dva brata, i moj brat (Dragoljub Brnović) isto tako sa njim. Došlo je do te situacije gdje sam ja nešto zamjerio, pa je on poslije meni zamjerio da se družim s nekim ljudima s kojima on nije dobar. Došlo je tu i do nečeg drugog, jer ja nisam od onih što klimaju glavom. Čovjek sam koji zna da kaže ‘ne’, i ‘ne’. On se, otprilike, druži s ljudima koji ne smiju da mu kažu ‘e, pa nije tako’. Nema ko da mu kaže – Dejo, ovo je bordo, nije crna. Tako je došlo do razilaženja”, rekao je Brnović.
Bilo je gluposti, dodao je Branko, podsjetivši na situaciju kada je Savićević pocijepao zajedničku sliku.
“To je obišlo region. Svi su mu to zamjerili. Zovu me istog sekunda da mi ispričaju, ja se smijem, to je njegov problem. Ako bude krenuo sve da ih cijepa, moraće godinu dana to da radi, s obzirom na to koliko imamo zajedničkih slika. Ja nemam problem, evo stavio sam ga prvog u idealni tim, stvarno jeste genije. E sad, što su neke druge stvari takve kakve jesu… Imam svoj život, svoju familiju, svoje društvo. Meni su vrata od kuće uvijek otključana, kapija širom otvorena. Ne bojim se ničega, ništa nisam skrivio, nikom ništa ukrao”, rekao je Brnović za „Mozzart sport“.

Brna,ti si nepismena propalica.
Reka si ne tek pošto ti je nezasluženo (da ti učini) dao selektorsko mjesto i tek kad si (prekasno) dobio otkaz i kad ti nije „gura“ sina kao fudbalera. To je razlog toga tvoga „ne“. Uostalom, ko te traži ka trenera kad si tako „jaki stručnjak“. Umjesto da mu budeš zahvalan, ti si se stavio u službu „demokrata“ koji godinama pokušavaju da smijene Savićevića, bolesno opsjednuti njime. Evo vidimo što čine u Budućnost.
Ma jeli moguće !
Dejo bio magija a pao pod uticaj Mila i lopova i izgubio pamet i glavu a i mnogo prijatelja…
Нажалост истина.Био је Миловац.Није то проблем него што што није владао собом.
Čovjeka načinjeo od tebe i sad ne valja. Vuka te u reprezentaciju đe si najgori igrač bio. Posa za koji nijesi stručan ti dao jado jadni
😂😂😂kum na kuma, brat na brata… ne valja vam to djetici moji…
uzmite Piksija za selektora😂😂
Типично за Србе и Црногорце. Добро да нису потегли пиштоље.
Posle onog penala sa Argentinom, nemaš prava ni da se pojaviš na reklami. A kamo li na nekoj funkciji.
Nije on ni igrao protiv Argentine, nego brat mu.
To mu je brat Dragoljub. Abera nemas.
Treba biti čovek a Savićeviću je to izuzetno teško.
Zamalo nas povede ti na svecko ali u boćanje .Sjedi dje si Dejo je bar pomoga svakome kolko je moga.A vas nekolicina pukoste od ljubomore na njega on je Brend za dosta vas kako da kažem brendisimo.👍
Brnovic je trenerska neznalica