Lider Nove srpske demokratije i naprasni borac protiv kriminala, Andrija Mandić, najnovijim inicijativama poput one da se kriminalne grupe proglase terorističkim i formiranjem anketnih odbora za navodna politička ubistva, skreće pažnju sa sopstvenog kriminala koji će uskoro ugledati svjetlo dana.
Ovo je saopšteno iz Demokratske partije socijalista a nakon što je danas Skupština podržala formiranje Anketnog odbora koji će se baviti istraživanjem slučajeva politički motivisanih likvidacija i prebijanja sa fokusom na Sedmu upravu i Crne Trojke.
Iz DPS-a tvrde da Mandić zna da je u SDT prije više od dva mjeseca stigao materijal kojim je on direktno inkriminisan a iz kojeg se jasno izvode krivična djela pranja novca kroz nezakonito sticanje stana u Beogradu na vodi, plaćenog gotovinom, kao i tri luksuzne nekretnine na primorju.
„Zato, ovu dimnu zavjesu Mandić slobodno neka okači mačku o rep, a priče o svom moralu i poštenju neka ostavi za one koji i dalje vjeruju čovjeku koji je prodao svoju politiku za šaku vlasti i najbanalnije funkcionerske privilegije. Mandić uostalom i ne mora da brine – dok god je ovakvo tužilaštvo može da bude miran jer neće biti procesuiran. Baš kao i njegov stranački kolega Mijo Lekić čije je hapšenje za zloupotrebu službenog položaja bilo spremno, ali ga je zaustavio lično skaj tužilac parlamentarne većine Vladimir Novović“, zaključili su iz DPS-a.

Političko krilo kriminalnog klana, to je DPS.
Sva politika im se zasniva na podjelama i zavadi u Crnoj Gori. ZAVADI PA VLADAJ.
I,dakako, pljačkaj.
Ko to ne vidi taj je obično june.
NE LAJE KUČKA SELA RADI
NEGO SEBE RADI!
ZA Dps je svaka istraga manjak , odnosno odlazak u Spuž njihivi sadašnjih, bivših i počasnik funkcionera