Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće u petak od 4.30 časova po centralnoevropskom vremenu na Rod Lejver areni u Melburnu protiv Njemca Aleksandra Zvereva u polufinalu Australijan opena, saopštili su organizatori takmičenja.

Program u petak na Rod Lejver areni počinje u dva sata kada će u finalu miks dubla igrati Kimberli Birel i Džon-Patrik Smit protiv Olivije Gadecki i Džona Pirsa.

Posle njih na teren izlaze Đoković i Zverev.

Đoković je sedmi teniser svijeta, dok se Zverev nalazi na drugom mjestu ATP liste.

Srpski i njemački teniser odigrali su 12 međusobnih duela u karijeri, a Đoković vodi 8-4 u pobjedama.

Po završetku ovog duela na Rod Lejver areni biće odigran drugi polufinalni meč Australijan opena u kome će se sastati Italijan Janik Siner i Amerikanac Ben Šelton.

Ovaj meč neće početi prije 9.30 časova.

(Adria)

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit.

Tagovi